OFERTA
3. PANELE / SIATKA

OGRODZENIA PANELOWE - ZIELONA GÓRAPropozycją dla klientów ceniących wygodę i prostotę są ogrodzenia panelowe wykonane z gotowych elementów. Pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy, nie wymagają skomplikowanego planowania, a jednocześnie spełniają wszystkie funkcje płotu. Nie ma również konieczności rezygnacji z pożądanej estetyki, a to dzięki mnogości dostępnych na rynku opcji, wśród których każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Nowoczesne ogrodzenia wykorzystujące panele ogrodzeniowe zgrzewane to wzorcowy przykład tzw. ogrodzeń systemowych. Standaryzacja wymiarów, kolorów i rozwiązań konstrukcyjnych oraz zautomatyzowana produkcja przekładają się na: znakomity stosunek jakości do ceny, funkcjonalność, dużą dostępność wyrobów oraz prostotę montażu, znacznie większą niż w przypadku ogrodzeń drewnianych czy betonowych.

Systemowe ogrodzenia panelowe charakteryzują się solidną i wytrzymałą konstrukcją oraz wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych technologii antykorozyjnych takich jak cynkowanie ogniowo i opcjonalnie lakierowanie proszkowo jest niezwykle trwale zabezpieczone przed korozją i jej niepożądanymi następstwami w postaci osłabienia konstrukcji stalowej ogrodzenia oraz stopniowo pogarszającej się jego estetyki. Panele ogrodzeniowe są produkowane w wielu typowych wysokościach, mają zróżnicowane parametry techniczne i mogą być dostosowane do specyficznych potrzeb Klienta poprzez opcjonalne elementy rozszerzające ich funkcjonalność (np. podmurówka systemowa) lub dedykowany danemu zastosowaniu (np. szkoła, plac zabaw, boiska) sposób wykonania.

Ogrodzenie Panelowe Proste 2 D

Profesjonalny system, który oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości mechanicznej. Zastosowanie podwójnego poziomego drutu w połączeniu z pionowym o mniejszej średnicy w układzie 8-6-8 lub 6-5-6 powoduje zwiększoną sztywność ogrodzenia. Bardzo solidna i zwarta budowa predysponuje ten system do grodzenia obiektów wymagających bezkompromisowej ochrony, wysokiego poziomu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, jak również ponadprzeciętnej trwałości. Dzięki zastosowaniu niezwykle wydajnej ochrony antykorozyjnej ogrodzenie jest niewrażliwe na działanie czynników atmosferycznych i bezobsługowe. Wykorzystuje się go przede wszystkim do grodzenia: obiektów użyteczności publiczne, osiedli, fabryk, stadionów, boisk sportowych, szkół, placów zabaw, baz wojskowych.

System może być uzupełniony o podmurówki prefabrykowane oraz produkowane na wymiar i komponujące się stylistycznie z wyglądem ogrodzenia bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne oraz furtki.

2d
2d 2
2d 3
Ogrodzenie Panelowe Przetłaczane 3 D

System ogrodzeniowy wyróżnia się dużą wytrzymałością ze względu na optymalnie dobrane parametry techniczne. Zastosowane w panelach druty o średnicy 4 mm ( rozstaw 50x200 mm lub 75x200 mm) lub 5 mm (rozstaw 50x200 mm) oraz odpowiednia liczba wzdłużnych przetłoczeń, decyduje o sztywnym i stabilnym wypełnieniu.

Panele instalowane są do słupów wykonanych ze stalowych kształtowników o przekroju okrągłym lub prostokątnym, zapewniających ogrodzeniu solidną i stateczną konstrukcję. Ogrodzenie Panelowe Przetłaczane 3 D znakomicie sprawdza się jako trwały i funkcjonalny system ogrodzeniowy dla obiektów przemysłowych, handlowych, użyteczności publicznej, firm, osiedli mieszkaniowych ale także jako nowoczesne i praktyczne wygrodzenie domów, działek i prywatnych posesji.

System może być uzupełniony o podmurówki prefabrykowane oraz produkowane na wymiar i komponujące się stylistycznie z wyglądem ogrodzenia bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne oraz furtki z wypełnieniem z paneli przetłaczanych 3 D.

3d
3d 2
3d 3
SIATKA


Siatka to prosty i szybki sposób na wykonanie ogrodzenia i zagrody dla zwierząt. Montuje się za pomocą napinaczy, obejm i drutów do słupków ogrodzeniowych.

siatka
siatka 2
siatka 3
Leśna

lesna
lesna 2
Pleciona

pleciona
pleciona 2