OFERTA
3. Ogrodzenia modułowe

Ogrodzenia modułoweOgrodzenia modułowe stanowią bardzo popularną alternatywę dla dużo droższych ogrodzeń wykonanych z kamienia, a otrzymany efekt jest porównywalny. Zaletą tych ogrodzeń jest ich wyjątkowa trwałość i niska nasiąkliwość. Materiał, z którego są wykonane płoty betonowe, jest odporny na ścieranie, skrajne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia naturalne i chemiczne. Charakteryzują się także łatwością konserwacji. W przeciwieństwie do ogrodzeń klinkierowych lub kamiennych nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ogrodzenia modułowe zachowują swoje parametry przez bardzo długi czas, co powoduje oszczędność kosztów związanych z renowacją.

ROMA

 • Perfect
 • Horizon

 • Proste, eleganckie i nowoczesne ogrodzenie betonowe, które idealnie wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Szeroki wachlarz zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury. Bloczki można również wykorzystać, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. donice.

  roma
  roma 2
  roma 3
  roma 4
  roma 5
  roma 6
  roma 7
  roma 8
  roma 9
  roma 10
  roma 11
  roma 12

  ASTRA

  System składa się z betonowych bloczków o tradycyjnym i klasycznym wyglądzie. Oszczędna forma i bezpieczna estetycznie, którą z łatwością można dopasować zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Ogrodzenie ASTRA dostępna jest w fakturze powierzchni Multigrain.

  astra
  astra 2
  astra 3
  astra 4
  astra 5
  astra 6
  astra 7
  astra 8
  astra 9

  MODYŃ

  Nowoczesne ogrodzenie betonowe, które budowane jest z grysowych bloczków które odznaczają się licowymi i delikatnie zaokrąglonymi ściankami. Skromna struktura i delikatny kształt to największe zalety, dzięki którym doskonale pasuje do nowoczesnej architektury budynków.

  modyn
  modyn 2
  modyn 3
  modyn 4