OFERTA

Ogrodzenia drewniane

Tradycyjne ogrodzenia drewniane to doskonały sposób na zapewnienie sobie odrobiny prywatności. Dobrej jakości materiały dostarczają spore możliwości w zakresie konstruowania szczelnych, stabilnych i przede wszystkim estetycznych ogrodzeń drewnianych. Drewno to szczególny materiał dekoracyjny, który wyróżnia się oryginalną fakturą oraz barwa, dzięki czemu jest gwarancją spektakularnych efektów wizualnych – także w wydaniu klasycznym i rustykalnym.

Ogrodzenia drewniane cieszą się ogromną popularnością ze względu na stosunkowo niewielki koszt takiej konstrukcji, która zapewni wyjątkowe wrażenia wizualne, a także będzie charakteryzowała się sporą uniwersalnością. Drewno jest niezwykle proste w obróbce, dzięki temu można stworzyć wiele fantazyjnych kształtów i wzorów ogrodzeń drewnianych. Nasze konstrukcje są bardzo łatwe w konserwacji, dzięki czemu konstrukcja nadaje się do bezproblemowego odnawiania przez wiele lat. Jeśli szukają Państwo bardzo trwałych rozwiązań, zapraszamy do zakładania zamówień.

Bogactwo rozwiązań i pomysłów

Z doświadczenia wiemy, że drewno do budowy ogrodzenia drewnianego musi zostać odpowiednio sezonowane, a także zabezpieczone przed negatywnym wpływem wilgoci i zmiennych temperatur. Nasze konstrukcje mają specjalną ochronę przed grzybami oraz owadami. Szczególnie dbamy o te części ogrodzenia drewnianego, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie gleby, dlatego takie płoty są tworzone z doskonałej jakości drewna o wysokiej trwałości. Świetnie korespondują z wyrobami kowalstwa artystycznego, nadając przestrzeni rustykalnego charakteru.

Choć kojarzą się z klasycznymi aranżacjami, ogrodzenia drewniane nieustannie inspirują projektantów. Płoty lamelowe są gwarancją nie tylko szczelności, ale też dodają przestrzeni kameralnego charakteru. W związku z tym ogrodzenia drewniane są najczęściej wybierana do tworzenia sielskich, zacisznych zakątków, gdzie delikatny cień zapewnia bardzo intymną atmosferę w ogrodzie. Jeśli lubią Państwo styl rustykalny, doskonałym pomysłem będzie posadzenie bluszczu, winogron lub innych roślin pnących w pobliżu ogrodzeń drewnianych, aby po kilku latach cieszyć się żywą ścianą zieleni.


Przęsła (lamelowe)
Słupki


Płot lamelowy jest jednym z najpopularniejszych ogrodzeń na rynku w Polsce. Tradycyjna estetyka i wygląd płotów lamelowych oraz ich dobra cena zwraca uwagę wielu osób poszukujących rozwiązania umożliwiającego odgrodzenie swojego domu lub działki. Dzięki nim można zbudować całościowe ogrodzenie drewniane oddzielające naszą posesję od ulicy i spojrzeń przechodniów i sąsiadów. Płot lamelowy doskonale się sprawdza również jako samodzielny płot, bądź po zamontowaniu na siatkowym ogrodzeniu jako dodatkowa ochrona przed kurzem i hałasem. Taki płot pozwoli odzyskać prywatność i cieszyć się pobytem w ogrodzie.

Płot impregnowany jest ciśnieniowo, co daje mu wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Płoty lamelowe to estetyczne konstrukcje, proste w montażu i w dobrej cenie oraz łatwymi w montażu, a przy właściwym traktowaniu będą mogły służyć przez wiele lat.

Zalety :

 • dopasowanie do otoczenia, dzięki naturalnemu materiałowi, jakim jest drewno
 • łatwe w malowaniu
 • szybki i prosty montaż oraz demontaż
 • stanowi osłonę przed wzrokiem przechodniów, słońcem i wiatrem

 • Zastosowanie:

 • samodzielne ogrodzenie
 • zakrycie już istniejącego ogrodzenia (np. z siatki lub betonu)
 • przesłona, ekran na balkonie lub tarasie
 • zamknięcie otwartej wiaty z jednej lub kilku stron, aby np. osłonić samochód lub rower
 • odgrodzenie w ogródkach piwnych i restauracyjnych


 • drewniane
  drewniane 2
  drewniane 3
  drewniane 4
  drewniane 5