OFERTA
7. Ogrodzenia z bloczków betonowych

Ogrodzenia z bloczków betonowychNowoczesne ogrodzenia z bloczków betonowych są bardzo cenione za trwałość, wytrzymałość, odporność, a także za duże możliwości aranżacyjne. Bloczki ogrodzeniowe, choć są przede wszystkim bardzo funkcjonalnym materiałem do budowy, to jednak wyróżniają się elegancką estetyką, a bogaty wybór kolorów, rozmiarów i faktur sprawia, że ogrodzenia z bloczków betonowych pasują do każdej aranżacji ogrodu czy terenu posesji. Taki rodzaj płotu cieszy się niesłabnącą popularnością także ze względu na prosty i szybki montaż.

Jakie są zalety ogrodzeń z bloczków betonowych?

Ogrodzenia z bloczków betonowych często są wybierane przez inwestorów, gdyż stanowią gwarancję solidności i bezpieczeństwa.

Najważniejsze zalety ogrodzeń z bloczków betonowych:

 • bardzo wysoka trwałość,
 • łatwe w utrzymaniu czystości,
 • uproszczona konserwacja,
 • wyjątkowa estetyka,
 • duże możliwości aranżacyjne.

Uniwersalne ogrodzenia z bloczków betonowych zalewowych to płoty, które pasują zarówno do klasycznej architektury, jak i nowoczesnych aranżacji terenu posesji oraz ogrodu. Przypominają naturalny kamień – najczęściej gładki lub porowaty. Kolejnym atutem ogrodzeń z bloczków betonowych jest ich modułowa konstrukcja. Dzięki temu można je idealnie dopasować do indywidualnych wymiarów działki lub ogrodu. Projekty ogrodzeń charakteryzują się dowolną wysokością, dopasowaną do potrzeb różnych klientów.

Jak wygląda montaż ogrodzeń z bloczków betonowych?

Mamy niezbędne kwalifikacje i nowoczesne narzędzia umożliwiające przeprowadzenie szybkiego montażu ogrodzeń z bloczków betonowych. Odpowiadamy za dostarczenie doskonałej jakości materiałów. Do budowy ogrodzeń wykorzystujemy: zaprawę do łączenia elementów konstrukcji, beton na fundamenty, szalunki oraz zbrojenia. Profesjonalny montaż ogrodzenia z bloczków betonowych to gwarancja trwałości konstrukcji. Warto zaufać naszemu doświadczeniu!


ROMA

Proste, eleganckie i nowoczesne ogrodzenie betonowe, które idealnie wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Szeroki wachlarz zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury. Bloczki można również wykorzystać, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. donice.

roma
roma 2
roma 3
roma 4
roma 5
roma 6
roma 7
roma 8
roma 9
roma 10
roma 11
roma 12

ASTRA

System składa się z betonowych bloczków o tradycyjnym i klasycznym wyglądzie. Oszczędna forma i bezpieczna estetycznie, którą z łatwością można dopasować zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Ogrodzenie ASTRA dostępna jest w fakturze powierzchni Multigrain.

astra
astra 2
astra 3
astra 4
astra 5
astra 6
astra 7
astra 8
astra 9

MODYŃ

Nowoczesne ogrodzenie betonowe, które budowane jest z grysowych bloczków które odznaczają się licowymi i delikatnie zaokrąglonymi ściankami. Skromna struktura i delikatny kształt to największe zalety, dzięki którym doskonale pasuje do nowoczesnej architektury budynków.

modyn
modyn 2
modyn 3
modyn 4
BETON ARCHITEKTONICZNY


Bloczki betonowe do ogrodzeń to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie ciekawego muru do ogrodzenia. Bloczki są bardzo łatwe w montażu. Każdy element jest pusty w środku - na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą i - ewentualnie - zbrojeniem. Każdy bloczek jest specjalistycznie zaimpregnowany, co czyni go całkowicie odpornym na działanie warunków atmosferycznych.

Elementy:

 • Bloczek 800x250x400
 • Bloczek 400x250x400
 • Bloczek 800x250x300
 • Bloczek 400x250x300
 • Daszek ogrodzeniowy 250x800x30
 • Daszek ogrodzeniowy 250x400x30

 • Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym. Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

  beton
  beton 2
  beton 3
  beton 4