OFERTA
7. Ogrodzenia z bloczków betonowych

Ogrodzenia modułoweOgrodzenia modułowe stanowią bardzo popularną alternatywę dla dużo droższych ogrodzeń wykonanych z kamienia, a otrzymany efekt jest porównywalny. Zaletą tych ogrodzeń jest ich wyjątkowa trwałość i niska nasiąkliwość. Materiał, z którego są wykonane płoty betonowe, jest odporny na ścieranie, skrajne warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia naturalne i chemiczne. Charakteryzują się także łatwością konserwacji. W przeciwieństwie do ogrodzeń klinkierowych lub kamiennych nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ogrodzenia modułowe zachowują swoje parametry przez bardzo długi czas, co powoduje oszczędność kosztów związanych z renowacją.

ROMA

Proste, eleganckie i nowoczesne ogrodzenie betonowe, które idealnie wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Szeroki wachlarz zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury. Bloczki można również wykorzystać, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. donice.

roma
roma 2
roma 3
roma 4
roma 5
roma 6
roma 7
roma 8
roma 9
roma 10
roma 11
roma 12

ASTRA

System składa się z betonowych bloczków o tradycyjnym i klasycznym wyglądzie. Oszczędna forma i bezpieczna estetycznie, którą z łatwością można dopasować zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury. Ogrodzenie ASTRA dostępna jest w fakturze powierzchni Multigrain.

astra
astra 2
astra 3
astra 4
astra 5
astra 6
astra 7
astra 8
astra 9

MODYŃ

Nowoczesne ogrodzenie betonowe, które budowane jest z grysowych bloczków które odznaczają się licowymi i delikatnie zaokrąglonymi ściankami. Skromna struktura i delikatny kształt to największe zalety, dzięki którym doskonale pasuje do nowoczesnej architektury budynków.

modyn
modyn 2
modyn 3
modyn 4
BETON ARCHITEKTONICZNY


Bloczki betonowe do ogrodzeń to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie ciekawego muru do ogrodzenia. Bloczki są bardzo łatwe w montażu. Każdy element jest pusty w środku - na miejscu wystarczy wypełnić go odpowiednią zaprawą i - ewentualnie - zbrojeniem. Każdy bloczek jest specjalistycznie zaimpregnowany, co czyni go całkowicie odpornym na działanie warunków atmosferycznych.

Elementy:

 • Bloczek 800x250x400
 • Bloczek 400x250x400
 • Bloczek 800x250x300
 • Bloczek 400x250x300
 • Daszek ogrodzeniowy 250x800x30
 • Daszek ogrodzeniowy 250x400x30

 • Bloczki ogrodzeniowe są dostępne w 3 podstawowych kolorach: białym, szarym i antracytowym. Niemożliwe jest zastosowanie bloczków w kolorze czarnym ze względu na szybkie utlenianie się tego koloru w warunkach zewnętrznych.

  beton
  beton 2
  beton 3
  beton 4